כמה פרטים לפני שמתחילים

מה זו התכנית הזו?

מה זה בכלל האתגר הזה?


אתגר המתקדמות הינה תכנית המיועדת למשתתפות אשר סיימו את התכנית הראשונית שלי ומחפשות שלב קצר של "עליית מדרגה" ולאחריו- מציאת איזון של אורח חיים בריא ומאוזן המאפשר את שימור התוצאות בחיי היום יום.
האם זה מתאים לכולם?


התכנית בנויה לפי שלבים ומיועדת רק למי שעברה כבר את השלב הראשון של אתגר ה-14 יום/ תכנית הבסיס שלי- step 1 ורוצות להמשיך ולעלות מדרגה. כיוון שזו תכנית מתקדמת יותר היא מתאימה רק לאנשים בריאים, לא נוטלי תרופות מרשם, לא לנשים בהריון ולא נשים מניקות. השלב השני, שלב אורח החיים מתאים לכל מי שעברה את אתגר ה-14 יום ורוצה להמשיך במסלול בריא.
מה עקרונות התכנית?


התכנית בנויה לפי שלבים ומיועדת רק למי שעברה כבר את השלב הראשון של אתגר ה-14 יום/ תכנית הבסיס שלי- step 1. התכנית בנויה כך שההתקדמות היא הדרגתית ומגיעים לרמת הקושי הגבוהה יותר רק לאחר כמה ימי הכנה ובשלבים, לאחר מכן מתחילים בצורה הדרגתית ומאוזנת לרדת שוב ברמות הקושי לחזרה לרמה בסיסית בריאה ומזינה לטווח הארוך.
זה יכול להתאים לטווח ארוך?


השלב הראשון של עליית המדרגה הוא שלב קצר טווח שמיועד רק לכמה ימים ולא כאורח חיים. בסיום שלב זה נתייחס להתאמת אורח חיים בריא ומאוזן אשר מתאים לטווח הארוך ושימור אורח חיים בריא לתמיד!
למה בכלל "לעלות מדרגה"?


לעיתים צריך ללכת לקצה בשביל למצוא את האמצע, לכן למשך כמה ימים קצרים בלבד אנחנו אוכלות תזונה יותר קלה המבוססת בעיקר על ירקות. זה מיועד לכל מי שמרגישה "תקיעות". זה אומנם יחסית אינטנסיבי, אך לא מדובר פה על הליך קיצוני הכולל צום, הימנעות ממזון וכו.. ובנוסף מדובר על כמה ימים בודדים מתוך התכנית שנועדו לתת בוסט. לאחריהם אנחנו לומדות אורח חיים בריא, מזין ומאוזן.
איך התכנית בנויה?


התכנית מחולקת לשני שלבים עיקריים השלב הראשון- "עליית מדרגה", שלב זה מיועד רק לבנות שסיימו את התכנית הראשונית של אתגר ה-14 יום/ תכנית הבסיס שלי. שלב זה הוא אומנם אינטנסיבי יותר, אך ממוקד וקצר טווח יחסית. השלב השני- בשלב זה נלמד מציאת איזון- זה הזמן לחזור בהדרגה לאורח חיים מאוזן, כזה שניתן להתמיד איתו לתמיד! שלב זה כולל גם המלצות לאכילה בחוץ, שינוי משפחתי ותזונת ילדים ומדריך צרכנות כך שנלמד איך לעשות בחירות בריאות.

פרטים טכניים לגבי מדניות הביטולים

מהי מדניות הביטולים בתכנית?


בהתאם לחוק הגנת הצרכן, מוצרים שניתנים להעתקה או שכפול לא ניתנים לביטול, כיוון שמדובר במוצר דיגיטלי, החשיפה לתכנים מתרחשת מיד בעת הרכישה ולכן לא ניתן לבצע ביטול עסקה לאחר הרכישה.

למי התכנית מתאימה?

למי מתאים שלב המתקדמות?


התכנית בנויה לפי שלבים ומיועדת רק למי שעברה כבר את השלב הראשון של אתגר ה-14 יום/ תכנית הבסיס שלי- step 1 ורוצות להמשיך ולעלות מדרגה. כיוון שזו תכנית מתקדמת יותר היא מתאימה רק לאנשים בריאים, לא נוטלי תרופות מרשם, לא לנשים בהריון ולא נשים מניקות. השלב הבא של אורח החיים הוא מתון ומתאים כמובן לכולם.
למי התכנית לא מתאימה?


שלב עליית המדרגה לא מתאים לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות, לנוטלים תרופות מרשם, לנשים בהריון ולנשים מניקות.

ואם יש לי שאלה?

במידה ויש לי שאלות על התכנים, למי פונים?


התכנית מנחה אתכן לעשיית השינוי באופן עצמאי, עם זאת, הקמתי מערך ליווי ותמיכה ייחודי המשמש למענה לשאלות ולעדכונים בשתי נקודות זמן שונות לבחירתכן. בתוך התכנית יהיו טפסים של שאלונים אותם תוכלו למלא ולשלוח אליי במידה ותרגישו שמשהו לא ברור. את השאלות שואלים על גבי טופס מובנה מיוחד ויש מקום מוגדר גם לשאלות אישיות! זה בונוס עצום לתכנית! הזדמנות לשאול אותי באפן פרטי שאלות אישיות! שימו לב שכל משתתפת זכאית במהלך התכנית כולה לשלוח 2 מיילים ולקבל מייל מענה מרוכז אחד על כל מייל, לא מדובר בהתכתבות ולכן הקפידו לרכז היטב את השאלות שלכן,לשאול אותן באופן מפורט, ברור ומסודר. לינק לטופס שאלות לשבוע הראשון לינק לטופס שאלות לשבוע השני
האם אוכל לשאול שאלות מתי שאני רוצה?


לא, בתכנית יש ימי מענה קבועים וניתן לשלוח מייל בימי המענה בלבד- ימי ראשון וימי רביעי, יש לשלוח את טופס השאלות אך ורק בימים האלה. הזכאות למענה היא למשך שבועיים, לאחר סיום זמן זה- לא יינתן מענה אישי דרך המייל. לינק לשאלון שבוע 1 לינק לשאלון אורח חיים

לכמה זמן התכנים נשארים זמינים עבורי?

לאחר שרכשתי את התכנית, לכמה זמן התכנים נגישים לי?


הגישה לאתר החברים המיועד למשתתפים רשומים פתוחה ל-30 יום מרגע הרכישה, אך כל התכנים קיימים גם בגרסאות פי די אף הניתנות להורדה ושמירה במחשב האישי כך שהתכנים הכתובים נשארים זמינים לכן לתמיד במידה ותשמרו אותם. שימו לב שהזכאות למענה לשאלות דרך המייל תקף לכן לשבועיים מיום הרכישה.

אתגר המתקדמות- step 2

הצטרפו לקהילת הגריניות

אוהבים הטבות?

הכנתי לכם מלא!

רוצים לעשות שינוי 

בריאותי ולא יודעים מאיפה להתחיל?

תישארו איתי בקשר 

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

כל הזכויות שמורות לנעמה גפן נטורופתית