כללי התכנית

מהו סדר הארוחות בתכנית?


אוכלים כל 3 שעות- 5 ארוחות ביום.

בתכית אנחנו רוצות להקפיד על זמני ארוחה ועיכול וזמני מנוחה ולכן בין הארוחות האלה אנחנו לא אוכלות גם לא ירקות, הקפידו בכל ארוחה לאכול עד שובע.

יש להקפיד שלפחות 2 מהארוחות יכללו מעל 50% ירקות.
האם אפשר לאכול מה שרוצים?


לא, ביום זה אנחנו אוכלים את מה שמוגדר בתפריט, על כל אחת לבחור מראש את המנות אותן היא בוחרת ולהיערך על כך מראש. תוכלו לצפות פה בתפריט ופה בתפריט הכולל מתכונים מצולמים
ומה אם עדיין רעבים? האם ניתן לנשנש במהלך היום?


בתכנית אוכלים עד שובע, לכן הקפידו לאכול עד תחושת שובע ונינוחות (ולא עד כדי פיצוץ), אם תקפידו על כך- אין סיבה להיות רעבים, בכל מקרה לא מומלץ לאכול בין הארוחות גם לא ירקות, יש 5 ארוחות ביום ולכל אחת מהן ניתן להוסיף ירקות במידה וחשים צורך. שימו לב- ניתן להוסיף את הירקות לארוחה עצמה אך לא בין הארוחות, אנחנו רוצים לשמור על זמנים של הפסקות בין הארוחות.
מה לא מומלץ לאכול?


לא אוכלים מתוק משום סוג- גם לא מה שנראה לנו מתוק בריא כמו סילאן, מייפל וכו... זה רק יום אחד- אתן יכולות :) לא אוכלים מוצרי דיאט ולא שותים שתייה קלה. אין לעבור ביום זה 3 מנות פרי.
זה רק יום אחד? מה זה יתרום לי?


מטרת התכנית היא לתת לכן להתנסות ולחוות שגרה של יום בריא ומסודר תזונתית, יום שכולל היערכות נכונה וארוחות מסודרות ומזינות. הליווי, השיתוף והתמיכה הם למשך יום אחד, אך כמובן שהמטרה היא שתחוו ותלמדו מיומנות שתמשיך אתכן הלאה.
איפה אוכל למצוא את כל המידע?


הכל מרוכז במסך הבית של התכנית
איך גורמים לכל המשפחה להצטרף לשינוי?


שינוי אישי זה המפתח לשינוי משפחתי וסביבתי! ברגע שאתן מתחילות לחיות יותר בריא, גם בלי להתכוון, לאט לאט הסביבה תושפע. הכנתי עבורכן מדריך מקיף להעמקת השינוי האישי והמשפחתי והוא כולל- שפע של מתכונים והמלצות לתזונת ילדים ומשפחה- כולל מדריך מתוקים בריאים! מדריך צרכנות בריאה שילמד אתכן לעשות בחירות נכונות בבחירת מוצרי מזון. ומדריך אכילה בחוץ שיעזור לכן לשמור על המסגרת הבריאה גם בתנאי חוץ ומול פיתויים. כל הפרטים על המדריך המעולה הזה ממש פה
מה לגבי שתייה?


נוזלים- יש להקפיד על מינימום של ליטר וחצי ליום. קפה- כיוון שזה רק יום אחד אנחנו לא עוסקות בגמילה מקפה.
מה עם מתוקים?


בחיי היום יום שלנו- יש רצוי ויש מצוי :) כיוון שה- green day שלנו זה יום אחד אותו אנחנו עוברות יחד, אנחנו בשאיפה לתרגל ולהתנסות ביום אחד מושלם, ביום של תזונת אידיאל, בלי "עיגולי פינות" ובלי פשרות ולחוות יום אחד שהוא הכי בריא שהצלחנו, אז... אין מתוקים ביום זה למעט פירות- ולא יותר מ-3 מנות פרי ליום. גם לא מה שנראה לנו מתוק יחסית בריא (כמו סילאן, מייפל, "חטיפי בריאות" וכו')

הצטרפו לקהילת הגריניות

אוהבים הטבות?

הכנתי לכם מלא!

רוצים לעשות שינוי 

בריאותי ולא יודעים מאיפה להתחיל?

תישארו איתי בקשר 

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

כל הזכויות שמורות לנעמה גפן נטורופתית